77-200 Miastko, ul. Młodzieżowa 5

tel/fax: 59 857 32 06, e-mail: sekretariat@mdk.miastko.com.pl

50 – lecie AP w Słupsku
50 – lecie AP w Słupsku


Z ostatniej chwili
UWAGA!!! PROSZĘ SKŁADAĆ DEKLARACJĘ KONTYNUACJI UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH NA ROK SZKOLNY 2020/2021 SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE ” REKRUTACJA”.

02-03-2020r.

                     Profilaktyka przeciwwirusowa!

Szanowni Państwo!

Zgodnie z rekomendacjami MEN w zakresie profilaktyki zdrowotnej apelujemy, abyście Państwo nie posyłali przeziębionych i chorych dzieci do placówki.
W związku z informacjami na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa zwracamy szczególną uwagę na konieczność zachowania higieny i częstego mycia rąk.

Jeżeli Państwa dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, należy zgłosić się niezwłocznie do oddziału zakaźnego i powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną.

Jednocześnie pragniemy uspokoić Państwa, że podejmowane działania informacyjne mają charakter profilaktyczny. Jeżeli nie doszło do kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami Ministerstwa Zdrowia na temat podstawowych środków ochronnych przeciwko nowemu  koronawirusowi wywołującemu   chorobę COVID-19.

800 190 590 numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Więcej szczegółowych informacji, w tym również dotyczących zasad podróżowania znajdziecie Państwo na stronach: https://gis.gov.pl/ https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie        

Wspólnie zadbajmy o właściwe sposoby postępowania w trosce o zdrowie swoje i swoich najbliższych.Pamiętajmy, że kluczowym słowem powinna być profilaktyka.