Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku

30-lecie Kabaretu SZPILKA już niedługo!

Kabaret SZPILKA bawi nas już 30 lat! Zapraszamy wszystkich byłych i obecnych członków Kabaretu SZPILKA na jubileuszową galę humoru z okazji 30-lecia działalności, która odbędzie się 8 czerwca 2024 r. o godzinie 16 w PMDK Miastko. Przewidujemy występy obecnych i byłych kabareciarzy, wystawę "30 lat minęło z hukiem", prezentację multimedialną z lat 1994-2024, poczęstunek oraz mnóstwo żartów, śmiechów i wspominków.
Do 3 czerwca 2024 r. należy wysłać potwierdzenie swojej obecności na e-mail p. Grażyny Jamniak (graja.miastko@wp.pl), a także - jeśli chcesz się zaprezentować - propozycję własnego występu do uwzględnienia w programie (nagranie lub tekst, liczbę występujących osób, czas).
Wszystko, co trzeba zabrać, to dobry humor oraz miłe wspomnienia z dawnych spotkań i występów. Mile widziane ciekawe nakrycia głowy lub pomysłowe stroje. Do zobaczenia!
powrót
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury ul. Młodzieżowa 5, 77-200 Miastko
tel./fax: 59 857 32 06
e-mail: sekretariat@mdk.miastko.com.pl

logo.png      fb.png youtube.pngbip.png 

Napisz do nas:
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Ministerstwo Edukacji Narodowej.png Miejsce Odkrywania Talentów.jpg Kuratorium Oświaty Gdańsk.jpgPolskie Stowarzyszenie Wychowania Pozaszkolnego.pngPowiat Bytowski.png
© PMDK Miastko. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk