77-200 Miastko, ul. Młodzieżowa 5

tel/fax: 59 857 32 06, e-mail: sekretariat@mdk.miastko.com.pl

Z ostatniej chwili

.

Zapraszamy na zajęcia taneczne dzieci w wieku od 5-15 lat

  1. Taniec klasyczny –balet
  2. Hip-hop
  3. Taniec towarzyski( walc angielski, tango, quickstep, samba, cha-cha, rumba)
  1. Rytmika
  2. Taniec ludowy (tańce narodowe -krakowiak ,polonez, kujawiak)

Dzieci zostaną w trakcie zajęć przygotowane do różnorodnych występów.

 

PROWADZĄCA ZAJĘCIA 

BOŻENA CZERWIŃSKA–  Absolwentka Gdańskiej Szkoły Baletowej, Psycholog –terapeuta, nauczyciel. Przez wiele lat działała na terenie Sopotu i Gdańska , prowadziła  zespół tańca ludowego i współczesnego na terenie woj. pomorskiego( wiele nagród , wyróżnień wyjazdów , jako reprezentacja Polski na wielu imprezach zagranicznych oraz ogólnopolskich. Była organizatorem międzynarodowych  festiwali tańca. Zdobyła  „A’’ klasę  w tańcu towarzyskim  i III miejsce na Mistrzostwach Europy   kategorii senior powyżej 40 lat.

Przez wiele lat współpracowała z Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdańsku ,gdzie prowadziła terapię dla dzieci , dorosłych oraz szkoliła psychologów i pedagogów  w zakresie terapii ruchem. Współpracowała z Akademią Wychowania Fizycznego,  Centrum Edukacji dla  Nauczycieli i Lingwistą w Gdańsku, gdzie wykształciła rzesze instruktorów tańca.

 W latach 2006-2013 mieszkała  na terenie Szczecina , gdzie przez trzy lata była psychologiem w Domu Dziecka, współpracowała  z Centrum Kształcenia Nauczycieli, prowadziła  zajęcia z  dorosłymi i dziećmi  z terapii ruchem,  Jogi oraz z przeciwdziałania agresji w gimnazjach . Pracowała  jako choreograf w  Szkole o profilu artystycznym w Gorzowie Wielkopolskim.  Prowadziła  studio tańca i jogi  Art-dance  w Szczecinie  . Pracowała jako nauczyciel i twórca  klas  o profilu tanecznym w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie. Od 2013 do 2020 pracowała w Anglii (Londyn i Manchester) jako psycholog oraz nauczyciel tańca i choreograf.