77-200 Miastko, ul. Młodzieżowa 5

tel/fax: 59 857 32 06, e-mail: sekretariat@mdk.miastko.com.pl

50 – lecie AP w Słupsku

50 – lecie AP w Słupsku














Z ostatniej chwili

UWAGA!!! Zajęcia z zespołami tanecznymi z Panią Danutą Matraszek w dniach 19.09-15.10.2019 r. nie odbędą się!!!

ROK SZKOLNY 2019/ 2020

Zespoły taneczne: FLEKS, MINI FLEKS, RYTM, MINI RYTM

Nauczyciel: Danuta Matraszek

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
 Poniedziałek: 10 14.00-15.55 MINI FLEKS
 Poniedziałek: 10 16.00-17.30 FLEKS
 Wtorek: 10 14.00-15.55 RYTM
 Wtorek: 10 16.00-17.45 MINI  RYTM
Środa:

Środa:

8
10
17.00-18.50

15.00-17.00

MINI FLEKS

FLEKS

Czwartek: 10 15.40-16.55 MINI RYTM
Piątek: 10 14.55-16.55 RYTM

 

 

 

Zespoły instrumentalno- wokalne

Nauczyciel: Mateusz Dróżdż

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Wtorek: 11 15.00-19.30

 

Sekcja gitarowa

Nauczyciel: Ewa Surma

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Czwartek: 11 15.00-18.45

 

Studio piosenki

Nauczyciel: Katarzyna Bąk

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Wtorek:

Czwartek:

8

8

16.30-18.45

16.15-18.30

 

Sekcja wokalna, zespół wokalny i sekcja instrumentalna

Nauczyciel: Justyna Depka – Prądzyńska

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek:

Poniedziałek:

11

11

16.45-18.15

16.00-16.45

Sekcja instrumentalna

Zespół wokalny DIVISI gr. A

Środa: 11 17.15-18.00                    18.45-19.30 Sekcja instrumentalna
 

Środa:

 

Czwartek

 

11

8

16:30-17:15                      18.00-18.45

14.30-15.15

Sekcja wokalna

 

Sekcja instrumentalna

Piątek:

 

Piątek:

11

 

11

11

14.30-15.15

 

13.15-14.00

15.15-18.20

 

Sekcja wokalna

 

Zespół wokalny DIVISI gr. B

Zespół wokalny DIVISI gr. C

 

 

Sekcja ,,Rękodzieło”

Nauczyciel: Agnieszka Narloch

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Wtorek: 16 15.00 – 17.00                                                                         grupa A
16 17.15-19.00  grupa B

 

Sekcja plastyczna

Nauczyciel: Agnieszka Narloch

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek: 16  15.30- 17.45

 

Teatr młodzieżowy „W świecie masek”

Nauczyciel: Magdalena Radziszewska

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
 Poniedziałek:             8 15.15-17.15

 

Teatrzyk ,,Rummelek”, sekcja recytatorsko- teatralna

Nauczyciel: Irena Remelska

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek: czyt. 12,30-13.15  Teatrzyk ,,Rumelek”
Czwartek:  8 12.40-14.00  Teatrzyk ,,Rummelek”
Piątek: 8 12.30-13.45 Sekcja recytatorsko-teatralna

Kabaret  „Szpilka”

Nauczyciel: Grażyna Jamniak

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek: 7 16.00-17.50
Środa: 7 16.00-17.55

 

 Sekcja dziennikarska

Nauczyciel: Grażyna Jamniak

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek: 18 15.00-15.50
Środa: 18 15.00-15.55
Piątek: 18 15.00-17.00

 

Sekcje gospodarstwa domowego – „Kuchcikowo”

Nauczyciel: Agnieszka Warsińska

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Wtorek: 7 15.30-17.45 Sekcja młodzieżowa
Czwartek: 7 15.30-17.45 Sekcja dziecięca

 

Sekcje informatyczne

Nauczyciel: Adam Zaremba

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek: 18 16.00-17.30
Wtorek: sala 31 14.00-15.30

 

Sekcja tenisa stołowego

Nauczyciel: Paweł Biernacki

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Piątek: 10 17.00-18.30
Sobota: 10 12.00-13.30