77-200 Miastko, ul. Młodzieżowa 5

tel/fax: 59 857 32 06, e-mail: sekretariat@mdk.miastko.com.pl

50 – lecie AP w Słupsku

50 – lecie AP w Słupsku














Z ostatniej chwili

UWAGA!!! Zajęcia z sekcji tenisa stołowego z Panem Pawłem Biernackim w dniach 28.09-10.10.2020 r. są odwołane.

ROK SZKOLNY 2020/ 2021

Zespoły taneczne: FLEKS, MINI FLEKS, RYTM, MINI RYTM

Nauczyciel: Danuta Matraszek zajęcia zawieszone

 

Zespoły taneczne TWIST

Nauczyciel: Bożena Czerwińska

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek: 10 16.00-17.30  grupa młodsza
Środa: 10 16.00-17.30  grupa starsza

 

Sekcja gimnastyczno- akrobatyczna AKROBATIKA

Nauczyciel: Agnieszka Szymanowska

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Wtorek: 10 15.00-16.30
Czwartek: 10 16.00-17.30

 

Sekcja perkusyjna, zespoły instrumentalno- wokalne

Nauczyciel: Łukasz Łapiński

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Wtorek: 11 14.30-18.00  sekcja perkusyjna
Wtorek:  11 18.00-19.00  zespoły instr.-wokalne

 

Sekcja gitarowa

Nauczyciel: Ewa Surma

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek: 11 15.30-16.45
Czwartek: 8 15.30-19.30

 

Studio piosenki, sekcja organizacji imprez

Nauczyciel: Katarzyna Bąk

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Wtorek: 8 15.40-16.10

16.30-17.15

17.15-18.00

grupa a

grupa b

grupa c

Środa: 8 14.15-15.00

15.30-16.00

grupa d

grupa e

Czwartek 11 14.00-14.30

 

Sekcja wokalna, zespół wokalny i sekcja instrumentalna 

Nauczyciel: Justyna Depka – Prądzyńska

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Środa: 11 16.30-18.05  Sekcja wokalna
Czwartek: 11 15.00-18.10 Sekcja instrumentalna
Piątek: 11 13.30-14.15 Sekcja wokalna
Piątek: 11  14.15-15.00 Sekcja instrumentalna
Piątek: 11  15.00-16.30 Zespół DIVISI

 

Sekcja ,,Rękodzieło”

Nauczyciel: Agnieszka Narloch 

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
 Piątek:  16  17.00-19.15

 

Sekcja plastyczna 

Nauczyciel: Agnieszka Narloch

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Piątek: 16  14.30-16.45

 

Teatr młodzieżowy „W świecie masek”

Nauczyciel: Magdalena Radziszewska

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
 Poniedziałek:             8 15.00-17.15

 

Teatrzyk ,,Rummelek”, sekcja recytatorsko- teatralna

Nauczyciel: Irena Remelska

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Czwartek: 8 12.30-14.00  grupa II
Piątek: 8 12.30-14.00  grupa I

 

Kabaret  „Szpilka”

Nauczyciel: Grażyna Jamniak

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek: 7 16.00-17.50
Środa: 7 16.00-17.55

 

 Sekcja dziennikarska

Nauczyciel: Grażyna Jamniak

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek: 18 15.00-15.50
Środa: 18 15.00-15.55
Piątek: 18 15.00-17.00

 

Sekcje gospodarstwa domowego – „Kuchcikowo”

Nauczyciel: Agnieszka Warsińska

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Wtorek: 7 15.30-17.45 Sekcja młodzieżowa
Środa: 7 15.30-17.45 Sekcja dziecięca

 

Sekcja turystyczno- krajoznawcza

Nauczyciel: Konrad Remelski

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek: 8 13.00-14.30
Wtorek: 8 14.00-15.30

 

Sekcja tenisa stołowego

Nauczyciel: Paweł Biernacki

Dzień tygodnia: Sala:  Godziny zajęć: Uwagi:
Piątek:  10  17.00-18.30
 Sobota:  10  12.00-13.30