77-200 Miastko, ul. Młodzieżowa 5

tel/fax: 59 857 32 06, e-mail: sekretariat@mdk.miastko.com.pl

50 – lecie AP w Słupsku
50 – lecie AP w Słupsku














Z ostatniej chwili
UWAGA!!! Zajęcia z sekcji tenisa stołowego z Panem Pawłem Biernackim w dniach 28.09-10.10.2020 r. są odwołane.

SPOTKANIA  ORGANIZACYJNE  SEKCJI  – ROK SZKOLNY 2020/ 2021

PONIEDZIAŁEK – 31 sierpnia 2020

11.00- 13.00 Sekcja dziennikarska (n-l: G. Jamniak), sala nr 18

13.00 – 14.30 Sekcja instrumentalna gr.A (n-l: J.Depka- Prądzyńska), sala nr 11

14.35 – 16.05 Sekcja instrumentalna gr.B ( n-l: J.Depka- Prądzyńska), sala nr 11

WTOREK – 1 września 2020

15.15 – 17.00 Teatr młodzieżowy „W świecie masek” (n-l: M.Radziszewska), sala nr 8

15.15 – 17.30 Sekcja gospodarstwa domowego ”Kuchcikowo” (n-l:A.Warsińska), sala nr 7

16.00 – 18.00 Kabaret „Szpilka” ( n-l: Grażyna Jamniak), sala nr 16

 ŚRODA –  2 września 2020

15.45 – 17.45  Kabaret „Szpilka” ( n-l: Grażyna Jamniak), sala nr 7

16.00- 16.45  Zajęcia taneczne dla dzieci 5-8 lat (n-l: B. Czerwińska), sala nr 10

17.00 – 18.00 Zajęcia taneczne dla dzieci 8- 12 lat ( n-l: B. Czerwińska), sala nr 10

 CZWARTEK  – 3 września 2020

14.00-15.55 Sekcja perkusji, zespoły instrumentalno-wokalne (n-l: Ł.Łapiński), sala nr 11

15.00- 17.15 Sekcja wokalna (n-l: J.Depka- Prądzyńska), sala nr 8

16.00 – 19.00 Sekcja gitarowa  ( n-l: Ewa Surma),sala nr 11

16.30 – 19.30 Sekcja gimnastyczno- akrobatyczna AKROBATIKA (n-l:A.Szymanowska),s.nr 10

 PIĄTEK  – 4 września 2020

14.00- 15.30 Zespół wokalny DIVISI gr.A (n-l:J.Depka- Prądzyńska), sala nr 11

15.35 – 17.05 Zespół wokalny DIVISI gr.B (n-l: J.Depka.Prądzyńska, sala nr 11

15.00- 17.00 Sekcja dziennikarska (n-l: G.Jamniak), sala nr 18

16.00 -19.00 Sekcja turystyczno- krajoznawcza ( n-l: K.Remelski), sala nr 16

17.00 -18.30 Tenis stołowy (n-l: P.Biernacki), sala nr 10

 SOBOTA – 5 września 2020

12.00 – 13.30 Tenis stołowy (n-l: P.Biernacki), sala nr 10

Spotkania dzieci z teatrzyku „Rummelek” (n-l: Irena Remelska)

                                – pierwszy tydzień września  w  SP nr 2

PONIEDZIAŁEK – 7 września 2020

16.00 – 16.45 Zajęcia  taneczne dla dzieci 5-8 lat ( n-l: B. Czerwińska), sala nr 10

17.00 – 18.00 Zajęcia taneczne dla dzieci 8- 12 lat ( n-l: B. Czerwińska),sala nr 10

WTOREK  8 września 2020

16.00 – 17.30 Sekcja gitarowa (n-l: Ewa Surma), sala nr 11

 Zajęcia plastyczne i sekcji „Rękodzieło” – nauczyciel p.Agnieszka Narloch skontaktuje się z uczestnikami kontynuującymi udział w zajęciach telefonicznie, a rodziców nowych uczestników prosi o pilny kontakt e-mailowy artcraftskills@gmail.com (w treści wiadomości proszę podać imię i nazwisko uczestnika oraz numer telefonu)